Aktualna oferta

Aktualna oferta

Wszystkie rośliny produkowane są w pojemnikach, co umożliwia sprzedaż i nasadzenia w okresie od marca do listopada. W tym roku proponujemy Państwu szeroki asortyment bylin w pojemnikach 9×9 cm oraz w doniczkach do 5 litrów. Twórcy ogrodów mogą nabyć byliny nawet w pojemnikach 20 litrowych. Poza doniczką P9 jako dodatkowy standardowy wymiar pojemnika proponujemy zgodnie z zaleceniami Związku Szkółkarzy Polskich C1 i C2.

W ofercie posiadamy również rośliny w multiplatach na zielone dachy. W ilościach hurtowych (do kilkudziesięciu tysięcy z odmiany) oferujemy byliny okrywowe, do nasadzeń komunalnych, parkowych, rekultywacyjnych. Część bylin, amatorskich, dla kolekcjonerów posiadamy w ilościach detalicznych. Asortyment roślin gotowych do sprzedaży jest bardzo zmienny, w sezonie wprowadzamy wiele nowości ale część odmian jest dostępna z powodów technologicznych tylko w czasie, gdy mają handlowy wygląd.

Towar oferujemy w standardowych zwrotnych skrzynkach 60×40 cm, jak również w bezzwrotnych opakowaniach drewnianych. Zakupione rośliny dostarczamy własnym transportem po minimalnych kosztach lub systemem paletowym transportem spedycyjnym. Odbiór własnym transportem i płatność gotówką premiujemy wysokim rabatem. Rośliny są oznaczone etykietami.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów, służymy fachowym doradztwem
w dziedzinie bylin jak i tworzenia zielonych dachów i ścian, ponieważ od 2012 roku ja jako właściciel firmy jestem rzeczoznawcą Polskiego Stowarzyszenia Dachów Zielonych przy Naczelnej Organizacji Technicznej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy. Oferujemy rośliny najwyższej jakości i wiedzę popartą 30 letnim doświadczeniem.

Elżbieta-Małgorzata i Włodzisław Barcikowscy