Projektowanie ogrodów

Zaprojektuj z nami swój ogród

Przenosisz się do swojego wymarzonego domu za miastem, a może mieszkasz tam od zawsze, ale chciałbyś coś zmienić? Potrzebujesz swojego miejsca, w którym mógłbyś wypocząć, spędzić wolny czas z rodziną, odstresować się? Nie masz pomysłu jak to zrobić? Pomożemy! Zaufaj naszemu doświadczeniu w doborze roślin, które będą cieszyć Twoje oczy prze cały rok, a także znajomości sztuki projektowania ogrodów.

Projektowanie ogrodów to dla nas rodzaj sztuki, pokierowanej marzeniami i planami naszych Klientów. Powstały w ten sposób ogród to efekt wspólnej pracy, dlatego cieszy nie tylko nas, a przede wszystkim jego Właścicieli, co dla nas jest najważniejsze.

Nasze koncepcje prezentujemy na wizualizacjach 3D, tak, aby były zrozumiałe dla naszych Klientów i obrazowały możliwie najdokładniej rzeczywistą realizację projektu.
W cenie projektu jest też dokumentacja: wstępny kosztorys, spis roślin i instrukcje co do sadzenia i pielęgnacji roślin, dlatego Klienci są przygotowani na koszty założenia i późniejszego utrzymania ogrodu. Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i realizacją ogrodów. Wiele ogrodów budujemy tez etapami dostosowanymi do budżetu klienta lub realizujemy tylko poszczególne zadania.

Zajmujemy się także modernizacją już istniejących ogrodów.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, zapytaj o ofertę: