Zakupy detaliczne

Zakupy detaliczne

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami detalicznymi, którzy marzą o pięknym ogrodzie z bylinami, trawami i paprociami w roli głównej. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych upiększaniem i tworzeniem zielonych zakątków do naszego sklepu internetowego sklep.barcikowscy.eu. Będzie to dla nas zaszczyt i wyróżnienie, jeśli zechcą Państwo dokonać ogrodowych zakupów właśnie u nas.

Byliny to nasza największa pasja już od ponad 30 lat. Prowadzimy dobrze prosperującą, jedną z największych w Polsce szkółkę roślin – bylin, traw, paproci, ziół i krzewów. Jesteśmy producentem, który sprzedaje zdrowe rośliny, przystosowane do naszych warunków klimatycznych w przystępnej cenie.

Od wielu lat zaopatrujemy w nasze rośliny ogrody, parki, tereny miejskie, a także budowy i tereny nadmorskie, ale także (nie)zwykłe ogrody naszych Klientów, którzy tak  jak my kochają zieleń i naturę.

Bierzemy udział i odnosimy sukcesy w najważniejszych wydarzeniach branżowych: targach, wystawach i konkursach w Polsce i na świecie. Nasze rośliny i stoiska – co roku bardzo dobrze przemyślane, kreatywne, są doceniane i nagradzane przez specjalistów, a także media – prasę i telewizję. Uznani w kraju za specjalistów, byliśmy bohaterami kilku odcinków programu „Maja w ogrodzie”, „Rok w ogrodzie” czy „Ogródek bez ogródek”.

Nasza Szkółka oferuje swoim Klientom ponad 1800 odmian bylin, traw, paproci i ziół i krzewów w pojemnikach od P9 do C5 i większych. W naszym asortymencie znajdą Państwo jedne z największych w Polsce kolekcje liliowców i host, a także jeżówki, żurawki, ostróżki, floksy, rośliny skalne, a także paprocie i trawy. Oprócz standardowo uprawianych odmian, corocznie aktualizujemy naszą ofertę,dodając nowe odmiany i nowości roku.