Zakupy hurtowe

Zakupy hurtowe

Sprzedaż hurtowa odbywa się w szkółce w Pakości od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 oraz w soboty 7-15, w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu. Osobami uprawnionymi do zakupów hurtowych są firmy i osoby związane zawodowo z branżą szkółkarską i ogrodniczą, a także przedstawiciele urzędów miast, gmin itp., dokonujący zakupów z ich ramienia.

Prosimy o składanie zamówień osobiście w Szkółce lub na nasz adres e-mail: biuro@barcikowscy.eu. Wszelkie konsultacje telefoniczne pod numerami: 509-126-637 lub 509-126-636. Na życzenie klienta rośliny dostarczamy pod wskazany adres bądź korzystamy z usług firm spedycyjnych. Odbiór własny towaru premiujemy specjalnym rabatem.

Rośliny pakujemy w standardowe, plastikowe skrzynki, które są zwrotne lub udostępniane za kaucją. Proponujemy również estetyczne, korzystne cenowo skrzynki doliczane do ceny roślin, które mogą być przez Państwa wykorzystane np. do ekspozycji materiału do dalszej odsprzedaży. Każda skrzynka zaopatrzona jest w etykietę opisową, na Państwa życzenie odpłatnie etykietujemy każdą roślinę.

Nasza Szkółka nie jest płatnikiem VAT. Na życzenie Klienta wystawiamy fakturę RR. Zastrzegamy możliwość zmiany cen bez podania przyczyny. Klienci hurtowi regulują należności gotówką, kartą płatniczą lub przelewem przed obiorem towaru. Stali Klienci mają możliwość regulowania należności z odroczonym terminem płatności 14 dni.

Od płatności gotówką lub kartą w chwili odbioru towaru (jednorazowa wartość) udzielamy rabatów: 3% powyżej 5.000,00 PLN, 5% powyżej 7.000,00 PLN, a także rabat ustalany indywidualnie przy zakupach powyżej 12.000,00 PLN.

Reklamacje dotyczące jakości, wielkości, ilości powinny być składane w chwili odbioru towaru jednak nie później niż 3 dni od momentu dostawy.
Sprzedawca zastrzega sobie 30-dniowy okres na rozpatrzenie reklamacji od dnia zgłoszenia. Wniesienie reklamacji nie zawiesza obowiązku uregulowania płatności przez kupującego, bez względu na przyczynę reklamacji.

Złóż zapytanie. Wypełnij formularz kontaktowy.

  ul. Mogileńska 14 Pakość k./Inowrocławia

  +48 509 126 637

  biuro@barcikowscy.eu

  Pon - Pt: 7:00 - 17:00